שאלות תשובות

האם הקניה באתרי המסחר שאתם עובדים איתם בטוחה?

החברות שאנו עובדים מולם הינם אתרי המסחר הגדולים בעולם ובנוסף לכך המועדפים ביותר על הישראלים, החברות הללו מאפשרות סליקה בטוחה דרך שירותים כגון Alipay ,Paypal ומערכות סליקה בטוחות ומתקדמות תחת תקנים רגולטוריים בינלאומיים כך שהיום הסליקה בטוחה מתמיד.

במידה ואני רוצה לבטל רכישה שביצעתי האם זה אפשרי ?

כאמור, במקרים של ביטול לכל חברה יש מדיניות ביטולים שונה. לדוגמא ב-Ebay לרוכש יש אפשרות לבצע ביטול עסקה של עד שעה מרגע רכישת המוצר גם כאשר התשלום בוצע בפועל, במידה והתשלום בוצע דרך Paypal החשבון יזוכה, במידה והתשלום בוצע דרך אמצעי תשלום אחר, על המוכר לזכות תוך 10 ימי עסקים. חשוב לזכור! הן לחברות והן למוכרים יש אינטרס מובהק לרצות אתכם הרוכשים ולכן מדיניות הביטולים במגוון אתרי המסחר באים לטובת הקונה.

האם יש אפשרות להחזיר מוצר שנרכש?

לכל אתר ולכל מוכר יש את מדיניות ההחזרות שלו. למשל: באיזה חלון זמן הוא מקבל החזרות, כיצד הוא מזכה את הקונים (החזר כספי או מוצר חלופי), ועל מי מוטלת העלות במקרים של החזרת המוצר שמצריכה משלוח של המוצר בחזרה למוכר. חשוב לדעת שלא כל המוכרים מציעים את האפשרות להחזיר מוצרים. כלומר, לא לכל המוכרים יש מדיניות החזרות. באפשרותכם כקונים לקחת זאת בחשבון בתהליך קבלת ההחלטה מאיזה מוכר לקנות. אנו עובדים בשיתוף פעולה אך ורק עם המוכרים הטובים והאמינים ביותר.

האם המחירים שאני רואה באתר הם המחירים שאשלם בפועל?

כל המחירים מסונכרנים באופן שוטף מאתרי המסחר עצמם, המחירים באתרנו מתעדכנים כל 24 שעות מה שיכול לייצר הפרשים קטנים בתנודתיות מחיר המוצר במהלך היום.

תוך כמה זמן אקבל את המוצר אותו רכשתי?

בעת הרכישה באתר המסחר הרלוונטי, בדרך כלל מצוינים זמני משלוח המשוערים לקבלת המוצר. ייתכן ואף יש אפשרות למעקב אחרי החבילה בדרכה ליעד.

במידה והחבילה לא התקבלה תוך הזמן המשוער מה אני עושה?

תוכלו לעדכן את המוכר בפלטפורמה הרלוונטית על מנת לפתור את המקרה הנ"ל.

מאיזה סכום אתחיל לשלם מסים על המשלוח ?

מדרגת המיסים הראשונה לתשלום היא מסכום של $75 (לא כולל עלויות המשלוח).
לדוגמא: קנית מוצר על סך $70, ועלויות המשלוח למוצר הן $30, עדיין ההזמנה שלך פטורה ממיסים למרות שסך ההזמנה הוא $100 דולר, תקרת המס מתייחסת אך ורק לעלות המוצר שהזמנת.

איך אדע אם המוצר נשלח לישראל?

באופן כללי בדף המוצר בתחתית בעת לחיצה על shipping או delivery ניתן לבדוק אם המוצר נשלח לישראל, אצלנו באתר כל המוצרים המומלצים והמפורסמים על ידינו נשלחים לישראל.

האם אוכל לקבל התראות על מחיר רלוונטי שארצה לקנות את המוצר?

כמובן, ברקומייז ישנה אפשרות לקבל התראה בעת לחיצה על כפתור "עדכנו אותי שהמחיר יורד" בדף המוצר ,להשאיר את פרטי המייל והמחיר המקסימאלי שהנך מעוניין לרכוש את המוצר, מערכת הניטור הייחודית שלנו תתריע לך במייל כשהמוצר יגיע למחיר שהגדרת בצירוף לינק רכישה.

איך אדע אם המוכר אמין ?

באופן כללי ישנם דירוגים למוכרים באתרי המסחר ובעת רכישת מוצר, מומלץ לוודא שהמוכר בדירוג גבוה מה שמעיד על אמינותו של המוכר ואיכות מוצריו, אצלנו ברקומייז אנו בודקים את המוכרים בקפידה על מנת לוודא שהמוכרים אכן המוכרים האמינים והטובים ביותר בשוק.